RADOSŤ BYŤ SENIOROM

APRÍL 2018 BRATISLAVA

 

Pozvanie od ambasádorky

 

 

Tešíme sa spolu s vami, že prvé zo série zábavných popoludní RADOSŤ BYŤ SENIOROM bolo také úspešné. Hovorila o tom nielen vaša účasť, usmiate tváre a pozitívne hodnotenia s poďakovaním po jej skončení, ale aj stále sa množiace otázky, kedy bude pokračovanie?

radost byt seniorom stale dobri 

 

Spolu sme si užili atraktívny program s populárnymi osobnosťami, odbornými prednáškami o zdraví, osobnostnom rozvoji, ale aj medzigeneračných vzťahoch, či umení. Svojim srdečným úsmevom a vždy dobrou náladou sa o príjemnú atmosféru postarala ambasádorka podujatia Ivetka Malachovská.

radost byt seniorom stale dobri 

 

Pochvalnými hodnoteniami nešetrili ani hostia večernej talk show – bývalá hlásateľka Ada Straková, speváčka Marcela Laiferová a obľúbený herec Ferko Kovár. Pri kávičke sa podelili o životné spomienky, ktoré nám pripomenula pani Marcela aj pesničkami zo svojho repertoáru. Všetci traja sa vyjadrili, že čas strávený s vami bol veľmi príjemný a radi si to v budúcnosti zopakujú.

talkshow stale dobri radost byt seniorom 

 

Vypočuli sme si prednášky odborníkov na zaujímavé témy. Pani Mária Čunderlíková z Centra Memory nám poradila ako si precvičovať pamäť a udržiavať ju v kondícii. Od špecialistky z vlasového štúdia  Hairline sme sa dozvedeli, že šediny sú dnes módnym trendom a ako sa o elegantný doplnok, mnohých dám a pánov v najlepšom veku, starať.

radosť byť seniorom apríl 2018 centrum memory radosť byť seniorom apríl 2018 hairline

 

Ako si budovať a udržať harmonické medzigeneračné vzťahy s príbuznými nám poradila psychologička pani Eva Poliaková. Priamo od riaditeľky Slovenskej národnej galérie Sandry Kusej sme sa dozvedeli o programe galérie určenom špeciálne pre seniorov. Okrem iného galéria ponúka možnosť komentovaných prehliadok pre milovníkov umenia v dôchodkovom veku, alebo pracovné možnosti seniorov priamo v galérii.

radosť byť seniorom apríl 2018 poliaková sandra kusa stale dobri radost byt seniorom

 


 

Ako celé podujatie vzniklo ?

 

„Uvažovali sme ako priniesť seniorom zaujímavý program, ktorý pripravíme „na mieru“ ich predstáv a ktorý si prídu so záujmom pozrieť. Podľa spokojných referencií našich milých seniorov vieme, že sa nám to podarilo. Už po skončení aprílového popoludnia Radosť byť seniorom sa zaujímajú o termín ďalšieho.“

sona deglovicova stale dobri radost byt seniorom