Klub aktívnych seniorov

Sme nezisková organizácia, ktorá dlhodobo rozvíja koncept zlepšovania kvality života seniorov, buduje a podporuje aktívnu seniorskú komunitu. Pre seniorov pripravujeme počas celého roka kultúrne, vzdelávacie, športové a zábavné aktivity.

Z ponuky aktivít si veľkú popularitu získali športové aktivity a rôzne kultúrne podujatia. Vyhľadávanými sú aj komentované prehliadky mesta, galérií, vychádzky do prírody a široká škála športových aktivít od nordic walkingu, po jogu a petanque.

Pozrite si naše aktivity

Poslanie

Hoci nie sme najmladší, sme STÁLE DOBRÍ. Spájať tých, ktorí vnímajú svoj vek pozitívne a berú ho ako príležitosť prežiť ďalšiu zaujímavú kapitolu svojho života, to je postoj, ktorý sa snažíme vniesť do povedomia seniorov. Chceme medzi nich preniesť myšlienku, že starnutie netreba brať ako problém, či príťaž, ale ako príležitosť, ktorú si môžu užiť. Napríklad dovoliť si niečo, na čo sme doteraz nemali čas, či objavovať zatiaľ neobjavené.

Ponúkame im priestor pre generačné kontakty, priateľské stretnutia, zaujímavé informácie, praktické a využiteľné rady, či kvalitnú zábavu a aktívny oddych.

Stretávať sa, počúvať sa, radiť a vzdelávať sa, deliť sa o bežné i výnimočné zážitky. To všetko nielen vzájomne zdieľať, ale posúvať s nadhľadom a hĺbkou seniorských rokov do medzigeneračného priestoru.

Ako nás môžete podporiť

Páčia sa Vám naše aktivity a radi by ste aj vy prispeli k ich rozvíjaniu? Každý Váš príspevok nám pomôže k zlepšeniu aktivít, ktoré pre seniorov pripravujeme. V mene celého tímu STÁLE DOBRÍ Vám vopred ĎAKUJEME.

Váš príspevok môžete poslať sem:
Číslo účtu: SK16 1100 0000 0029 4403 2084

Darujte 2% z dane

Postup na poukázanie 2% z dane:

Napísali o nás