Konečne sme sa stretli!

 

Posledný Májový víkend sa STÁLE DOBRÍ stretli na dlho odkladanom popoludní pre seniorov, RADOSŤ BYŤ SENIOROM.

Netradičné miesto pre túto udalosť, Dom Albrechtovcov na Kapitulskej ulici v Starom meste, ponúklo krásne zrekonštruované priestory svojho nádvoria na príjemné posedenie pri kávičke, vínku, alebo tradičnom Bratislavskom rožku.

Pozvanie ,,Na Slovíčko“ od ambasádorky tohto eventu Ivetky Malachovskej, prijali opäť zaujímaví hostia. Skúsená moderátorka svojím prehľadom a trefnými otázkami na hostí vytvorila zábavnú a uvoľnenú atmosféru.

Predseda občianskeho združenia Albrecht Fórum, Igor Valentovič porozprával zaujímavosti z histórie, ale aj zo súčasného stavu rekonštrukcie Domu Albrechtovcov.

Eva Matejková porozprávala historky zo života, porozprávala o svojej súdržnej rodine, o veciach čo ju zaujímajú a úsmevy na perách vyčaroval seniorom svetoznámy tenorista Peter Dvorský, ktorý porozprával o svojej kariére, ale aj o filme o jeho živote, ktorý môžete aktuálne vidieť v našich kinách.

Dlho očakávané popoludnie Radosť Byť seniorom naplnilo očakávania a už teraz sa Bratislavskí seniori nevedia dočkať ďalšieho stretnutia. Posedenie s priateľmi v príjemnom prostredí s dobrým vínom, alebo kávou, zaujímavé príbehy, takto strávené víkendové popoludnie je obohatenie pre spoločenský život seniorov.

 

@GALÉRIA