Späť na aktivity

Radosť byť seniorom

Radosť byť seniorom

11. 5. 2024 o 16:00
Pálffyho palác, Zámocká 47, Bratislava

 

Aktívny život, radosť z každej chvíle, ktorú si vieme užiť.

RADOSŤ BYŤ SENIOROM je zábavné popoludnie strávené v príjemnej spoločnosti, ktoré prináša hodnotný obsah a intenzívny sociálny kontakt seniorom. Toto podujatie každoročne pripravujeme pre aktívnych seniorov, ktorí majú chuť spoznávať stále niečo nové, radi sa zabavia a zaspomínajú si aj na časy minulé. Každé zo stretnutí je o ľudských prepojeniach, spoločných zážitkoch, silných príbehoch, a užitočných informáciách. Všetko toto je pre seniorov veľmi dôležité. Cieľom tohto podujatia je vytvoriť seniorom príležitosť medzigeneračného prepojenia a sociálneho kontaktu. Je to skvelá príležitosť ako si aj v seniorských rokoch udržiavať psychickú a mentálnu sviežosť, byť aktívnym, vytvárať si priateľstvá a stráviť príjemné popoludnie.

Moderátorkou a ambasádorkou podujatia je Iveta Malachovská, ktorá sprevádza popoludním a talk show „Na slovíčko“, v ktorej vyspovedá prizvaných hostí. Hosťami sú každoročne známe tváre a úspešné osobnosti slovenskej scény. Tento rok sa môžete tešiť na známu  slovenskú herečku Evu Večerovú,  ktorá účinkovala v takmer stovke televíznych filmov a seriálov, svoje miesto si našla tiež v dabingu. Náš druhý hosť je známa nutričná špecialistka Bc. Jana Kondrcová, autorka knihy „Výživne o výžive“ v ktorej sa snaží poukázať na potrebu zohľadnenia našej individuality v stravovaní. Taktiež spolupracuje s gastroenterologickou ambulanciou uznávaného odborníka doc. MUDr. Ladislava Kuželu PhD, MPH.

Okrem toho Vás čakajú zaujímavé prednášky s PaedDr. Mgr. Veronika Tirpáková, PhD. – vedúca Centra aktívneho starnutia a s hudobnou sprievodkyňou Zuzanou Godárovou, ktorá nám porozpráva o významných jubilujúcich hudobníkoch 2024 so vzťahom k Bratislave. Samozrejme nebude chýbať ani obľúbená tombola a chutné občerstvenie.

 

Potrebná registrácia:  info@staledobri.sk


Vstupenky si môžete jednoducho zakúpiť online – prevodom na náš účet.
Vstupenku v tlačenej podobe, ktorá je zároveň poukážkou na občerstvenie a lístkom do tomboly, dostanete od nás priamo na mieste podujatia.

 

IBAN: SK16 1100 0000 0029 4403 2084
SUMA: 7 €
Poznámka pre príjemcu: MENO A PRIEZVISKO

 

V prípade zakúpenia vstupenky na mieste, je cena 9 €.

 

Článok o Radosť byť seniorom 2023

 

RADOSŤ BYŤ SENIOROM – PROGRAM